Letadlo

S jakým letadlem vyhlídkové lety létáme

Cessna C172RG OK-LTA

Klasická 172-ka vybavená zatahovacím podvozkem a stavitelnou vrtulí. V kombinaci se silnějším motorem ideální letoun pro leteckou turistiku. Jedná se o provozně nejlevnější komplexní letoun na trhu. Naše RG-éčko je vybavené a schválené pro lety podle přístrojů (IFR), má systém indikace blesků stormscope, autopilota a unikátní přídavné nádrže, které mu umožňují doletět až 1850 km daleko při výdrži až 8 hodin! Letoun je samozřejmě havarijně pojištěn.

Cessna C172RG OK-LTA Cessna C172RG OK-LTA

Cessna C172N OK-JKV

Čtyřmístné letadlo s pevným podvozkem a vrtulí, vhodné díky svým nenáročným vlastnostem především k základnímu výcviku a výcviku létání v noci. Letoun má rozsáhlé navigační vybavení a lze ho využívat i pro cestování. Každý profesionální pilot začínal na letounu, jako je tento!

Cessna C172N OK-JKV Cessna C172N OK-JKV

Cessna C172M OK-GKH

Čtyřmístné letadlo s pevným podvozkem a vrtulí. Letoun OK-GKH je vybaven rozsáhlým zařízením pro nácvik radionavigace. Slouží jak pro výcvik ve dne, tak pro létání v noci. Letoun je také vhodný pro letecké výlety na kratší a střední vzdálenosti. Havarijní pojištění je samozřejmost.

Cessna C172M OK-GKH Cessna C172M OK-GKH

Zlín Z-43 OK-WOI

Čtyřmístná verze letounu Zlín Z-142. Letoun si zachovává své výborné vlastnosti mrštného sportovního letadla, přitom s ním můžete svézt celou rodinu. Je také vhodný pro cestování. Stroj s poznávací značkou OK-WOI má rozsáhlé radionavigační vybavení a je nejlépe vybaveným letounem Z-43 u nás!

Zlín Z-43 OK-WOI