Letadlo

VYHLÍDKOVÉ LETY LETADLEM V PRAZE

  • Tady není nad čím váhat!
  • Vy jste ještě neletěli letadlem? Neviděli jste vaše okolí ze vzduchu?
  • To si v žádném případě nesmíte nechat ujít!

Jestli se chcete podívat na Vámi známá i neznámá místa ze vzduchu, není nic jednoduššího na si objednat let letadlem! Pokud jste ještě neletěli, není se čeho bát. Let zvládne opravdu každý. Budete plni dojmů a bude spokojení, vždyť o tom létání je!

S kým vyhlídkový let poletíte?

Celým letem ve vzduchu i na zemi Vás bude provázet zkušený profesionální pilot s kvalifikací Obchodního pilota! Nebojte se, budete v dobrých rukou!

Jak vlastně vyhlídkový let probíhá?

Po příchodu na letiště Letňany se vás ujme zkušený letec s kvalifikací Obchodního pilota, se kterým si naplánujete trasu letu a pak už můžete vyrazit. Je to opravdu více než snadné!

S jakým letadlem poletím?

Pro lety letadlem jsou k dispozici celkem 3 letouny Cessna C172 (pilot a 3 cestující) a jeden letoun Zlín Z-43 (pilot a 3 cestující). Letadla jsou pravidelně kontrolována v profesionální organizaci CAMO a jejich údržbě je věnována opravdu maximální pozornost. Prohlédněte si náš letadlový park.

Kam poletím?

Letět je možné opravdu kamkoliv. Pokud si nevyberete z námi nabízených tras vyhlídkových letů, je možné dohodnout si trasu individuálně, dle Vašeho přání. Pokud to jen trochu půjde, vezmeme Vás kamkoliv! Nelétá se nad centrem Prahy.

Objednat vyhlídkový let online

Ještě jsi neletěl? Všichni ostatní už ano! Tak si rychle objednej let v pořádným letadle a startujeme!

Chcete si vyzkoušet řízení letadla?